Vazgectim
Sevgili insan kaynakları çalışanları
Esasen, şu ara iş bakıyorum, bakıyorum ama aman allahım ne göreyim... Onu da bilsin şunu da yapsın her şeyi yapsın kıvamı ilanlar (giriş seviyesi bi iş ha bu) olm memeleketi yiyenler saydığınız vasıfların ceyriğine sahip mi manyak mısınız siz. Ya da sizin şirketlerde ki en temel adam böyle ise o şirketlerin miccrosoft ile yarışması gerekmiyor mu beni mi trolluyorsunuz lan :D Neyse kolpalık uzak kalalım pls atarken insan gibi atalım ya bsg olmasın sonra.
Sevgilerimle, tekerlikli sandalyedeki Çita
Sevgili nobody
Esasen, sen tam anlamıyla bensin :D insanlardan nefret ediyorum bi hayvanın bile verdiği mutluluğu veremiyorlar hep kırılan üzülen taraf olmaktan bıktım. keşke uzaklara kaçabilseydim..
Sevgilerimle, bahtı kara kız
Sevgili Bu mektubu okuyan kişi
Esasen, sadece içimi dökmek istedim. Hep yalnız kalan ben oluyorum hep bir bensiz planlar... Tavsiyeler de sana vakit ayırmayana sen de ayırma tarzında ya bir insanı hayatından çıkarmak o kadar kolay mı ben mi çok bağlanıyorum sorun hep bende mi?
Sevgilerimle, nobody
Sevgili Ekşi Sözlük
Esasen, senden tiksinmeme ramak kalmışken, terörist yuvasına dönmüşken bir anda millileştin ve seni yeniden takip etmeye başladım. Hep böyle kal.
Sevgilerimle, Zavallı Bir Çaylak
Sevgili Türkiye Halkı
Esasen, hainlere karşı tek yürek olarak, defolup gitmek istediğim toprakları bana yeniden sevdirdiniz, sizleri seviyorum
Sevgilerimle, İyi ki varsınız...
Sevgili abi
Esasen, beni bu akşam çok üzdün. Biz kardeş değil miyiz? Neden arkadaşının bi istediğini anında yerine getirirken kardeşini görmezden geliyosun? şuan ki gözyaşlarımı görüp utanmanı çok isterdim. Kardeşin olmayı ben istemedim.
Sevgilerimle, kardeşin
Sevgili insanlar
Esasen, dünya çok farklı bir yere doğru gidiyor..gözlerimdeki sis perdesi kalkmıs gibi..insanların maskeleri bir bir düşüyor..dünya kendi sonuna doğru hızlı adımlarla koşuyor.Allah sonumuzu hayretsin
Sevgilerimle, birisi
Sevgili bahtı kara kız
Esasen, biraz bile teselli edebildiysem asıl, ne mutlu bana. Umarım en kısa zamanda çıkar karanlıklar aydınlığa.
Sevgilerimle, polyanna
Sevgili ..
Esasen, bazen nerden geldiğini bilmediğin bir hüzün kaplar ya insanı öyleyim geçmiyor iyi şeyler olmayacakmış hep kötü şeyler olacakmış gibi geliyor bana böyle hissettiren duygununda abv ulan ben iyimserlik abidesi bir insanım
Sevgilerimle,
Sevgili polyanna
Esasen, mektubun beni baya mutlu etti birini okuyup nasihat vermesi ne kadar güzel...umarım dediğin gibi olur:)
Sevgilerimle, bahtı kara kız
Sevgili bahtı kara kız
Esasen, her şey düzelir. Sonuçta gecenin en karanlık anı şafak sökmeden önceki an değil midir?
Sevgilerimle, polyanna
Sevgili esasenciler
Esasen, nasıl başlasam bilmiyorum lakin çok yalnızım telefonu elime alıyorum derdimi anlatacak kimsem yok anlatsam bile gerçekten dinleyip moral verecek kimsem yok. dahası emek verip karşılık alamamak çok kötü.Düşünsenize siz o kadar zaman verin emek verin hiç uğraşmayan kisi sizden daha iyi duruma gelsin.Vallaha kafayı yemek üzereyim ne dualar kurtarıyor ne de akışına bırakmak. Hayat resmen hee yönden belamı veriyor off off sizce düzelir mi her şey? insan kendi kendine moral de veremiyor yalnızlık çok kötü bir şey.
Sevgilerimle, bahtı kara kız

bizi takip edin!

Esasen.com'u Paylas!

Son Yorumlar