Vazgectim

En cok Oylanan: Haklısın!

Sevgili Eski Kankam ve Eski Sevgilim;
Esasen, dün sevgilimin cep telefonunda "nukhetttt" isimli bir numaraya şahit oldum. Bu isimle gece gündüz mesajlaşıyordu sevgilim. Bazı mesajlar lezbiyen ilişkiyi anımsatar cinstendi. İşkilendim numarayı defterimin kenarına yazdım apar topar. Az önce numarayı cebimden aradım ve ne göreyim. Kankamın numarası bu. Beraber iş yaptığım, birlikte hayaller kurduğum 10 senelik dostum. Meğersem 3 yıldır evlenmeyi düşündüğüm sevgilimle aşk yaşıyor. Şimdi parlamak, ortalığı dağıtmak var ama yapmayacağım. Şimdi kendimi Amerikan filmlerindeki gibi hissediyorum. Önümde iki kişiden alacağım dev bir intikam yatıyor. Soğuk kanlı der bana tanıdıklarım beni tanımlarken. Şimdi anınızı nasıl çoğaltacağımı göreceksiniz. 2015 sizin için kabus olacak. İkinizin de her türlü özel bilginiz elimde. Hele sen kankam, tam yıl başında iş yerine öyle bir screenshot gidecek ki, yeni yıla işssiz gireceksin. Sen kaltak sevgilim, işsiz adamlar gözünde bir anda tipsizleşir iyi bilirim. Seninle de ilgili bir blog hazırlıyorum şu an. Kimin hazırladığını asla bilemeyeceğin ve tüm rezilliğinin ve özelinin paylaşılacağı bir blog. Benden öyle şüphelenmeyeceksin ki aklına o.ç. kankam dediğim piç bile gelecek. Tutucu ailen belanı ....cek. Bok yeseydim de bunu yapmasaydım diyeceksin.
Sevgilerimle, 2015 sizin için bambaşka olacak
Sevgili Anne,
Esasen, seni çok seviyorum. Fakat bunu sana hiç söyleyemedim. Çünkü ben geldiğimde bu dünyaya, sen alelacele gitmekle meşguldün. bedeninde filizlendirdiğin oğlunun hasat vaktinde terkettin bedenini. ya da allah almıştır. ya da doğa beni sana layık görmemiştir. bu çocuk eksik doğdu, bir gözü yok. annesi görüp de utanmasın demişlerdir belki bağışıklık sisteminin askerleri. ne olduysa olmuş yani. bende şimdi senin varya bir fotoğrafın bile yok. hoş olsa da tam göremeyecektim anne. bende %65 görme bozukluğu var. geçmezmiş bu. sen can çekişirken yatakta, biraz fazla yormuş seni ölüm. bu arada ani kasılmalar yaşıyormuşsun. gözlerim o arada olmuş öyle. rahmine yabancı sıvılar kaçmış ben doğmadan birkaç dakika önce. zararlı sıvılar. gözlerimi böyle yapmışlar. öyle anlattı ebe aysel teyze. o da vefat etti geçenlerde. neyse. diyeceğim o ki, oğlun hayatta hep başarısız oldu anne. gözleri görmedi, aklı çalışmadı, en yüksek okulları kazanamadı, kız arkadaşı olmadı, zengin olamadı. anne! iyi ki gittin. eğer sen olsaydın... utanırdım.
Sevgilerimle, oğlun Fırat
Sevgili insanlar
Esasen, Allah diye bir sey yok.Allah yuzyillar once insanlarin evren hakkinda hic bir bok bilmedikleri donemlerde uydurduklari bir kavram.Bugun 12 yasindaki bir cocugun evren ve bilim anlayisi bu dinleri kuranlardan kat be kat daha fazla.Bilimadamlarinin yuzde doksani ateist.Hala gokyuzundeki yaratici olduguna inanmak akil disidir.
Sevgilerimle,
Sevgili Eski Kankam ve Eski Sevgilim;
Esasen, çok zor bir süreç geçiyorum her anlamda. İş okul vs. Şu zamanda yapmayacaktınız bunu. Ulan kaşar seninle evlilik planı yapıyoruz hiç mi aklına gelmiyor neler hissedebileceğim? İçimi yaktığınız gibi içinizi yakıcam. Ve bu baya uzun sürecek. Düşmanımız var diyecekseniz ama bir türlü bulamayacaksınız. Ya sen kankam dediğim o.ç, ulan ortaklık düşünüyoruz daha dün beraberdik sen hiç mi düşünmeden ben ne hissederim diye? düşünmediniz, bu da merhametsizliğimi arttıracak. Sen eski sevgili, okuduğun okul sana zindan olacak. Sınıf arkadaşların ve hocaların. Mailleri excel'e yazmaya başladım bile. Gönderenin kim olduğunu görünce şaşıracaksın :) Aile ise son darben olacak. Muhtemelen vururlar lan seni. Vursunlar da. Kanka, seni işsiz yapıcam. Gittiğin her iş yerine daha başvurunu yaptığında ulan niye kabul edilmiyorum acaba diyeceksin. Uzun süre işsizlikten kıvrılacaksın. Belanızı sktm olm.
Sevgilerimle, 2015 sizin için bambaşka olacak
Sevgili Ekşici pijler
Esasen, sittirmeyin totonuzu gidib kendi bokunuzda boğulun
Sevgilerimle, barzo
Sevgili mektupları onaylayan arkadaş
Esasen, senden daha fazla ziyaret ediyorum siteyi. Siteyi birine bırakıp gitseydin bari.
Sevgilerimle, mavi
Sevgili Acun,
Esasen, Adriana Lima adı doğruysa, yetenek sensin.
Sevgilerimle, Biri
Sevgili site yoneticisi
Esasen, sen bu tembellikle devam edip mesajlari okuyup onaylamazsan bu site batar
Sevgilerimle, birisi
Sevgili acun
Adriana müslüman olacak mı?
Sevgilerimle,
Sevgili Pepsi
Esasen, Michael Jackson'lı reklamların, next generation reklamların derken aslında Coca Cola'dan çok daha iyi bir durumdaydın benim gözümde. Lezzet olarak ta öyleydi. Ama ne zamanki Seda Sayan'ı Pepsi reklamında oynattınız, Ne zaman ki Pepsi logosunu "TAHOMA" fontuna çevirdiniz, işte o gün tükendiniz gözümde. Pepsi Max - Coca Cola rekabetsizliğine ise hiç değinmiyorum bile. Max çokluk çağrıştıran bir kelime, light cola'ya max ismini vermek nasıl bir kafa ürünü? Neyse.
Sevgilerimle, Esasenci
Sevgili Kürt kimliğim
Esasen, artık horlanmaktan bıktım... Birlikte yaşayıp neden birbirimizi anlayamadık... Neden dilimizi yasakladilar.. Neden kendi dilimizde şarkılar söyledik diye aylarca hapis tutulduk? Bunların hiçbirini yaşamadım ama babam amcam annem ve diğerleri yaşadılar. Dün gibi hatırladığım şeyler bunun yanı sıra.. Dizildigimiz günler evin önüne... Kürtçe konuşmak yasak demişti biri. Ablam nenem türkçe bilmez ki demişti!.. Neden neden oldu bunlar.. Ne ara bu kadar dusmanlastik birbirimize... Neden nefret edildik.. Halbuki aynı şarkıyı söyleyip aynı Halayı cekmistik.. Aynı kaptan yiyip aynı derdi cekmistik... Neden böyle oldu.. Neden?
Yazdıklarım siyasi değildir sadece sitemdir... Sevgilerimle,
Sevgili patronum
Esasen, senin nanı sikmek istiyorum. Yılbaşında zam yok ne demek lan! Kurufasulyenin kilosu bile 10 TL olmuş amk!
Sevgilerimle, Köle Isaura

bizi takip edin!

Esasen.com'u Paylas!

Son Yorumlar