Vazgectim

En cok Oylanan: Yuh Sana!

Sevgili Hükümet,
Esasen, zorunlu Osmanlıca eğitimi ile ülkenin ana kodlarına giriş yapmak bulunmaktasınız. Yıllardır en popüler muhafazakar zırvalarından olan "dilimizi değiştirdi, insanlar bir günde cahil kaldı" temalı kabız düşünce ile hazırlanmış, diğer tüm işleriniz gibi hazırlıksız, plansız ve tepeden dayatma şeklinde inmiş bir iştir. Söyleyecek çok söz var ama şu an malum, rüzgar sizin arkanızdan esiyor. Hem hakkaniyetsizliğinizle inandığınızı iddia ettiğiniz "Allah" katında, hem toplumun bir bölümünü uyguladığınız yoğun devlet mobbing'inin birgün size patlaması anlamında,hem de plansızlığınız ve zafer sarhoşluğunuz anlamında, olası bir son size bekliyor.Biz de bekliyoruz. Sayenizde sabrı öğrendik. Herşey çok değişecek. Göreceksiniz...
Sevgilerimle, Bir Realist
kocamın eski, salak sevgilisi
Esasen, Allah seni elime düşürse de şöyle evire çevire bir dövsem. O kuş yuvası saçlarını da kızıla boyatmışsın. götüme dönmüşsün.
Sevgilerimle,
Sevgili okuzum
Esasen, iki gun ust uste ruyama geldin. madem terk ettin ruyalarimi da terket! canimi yakiyosun keske geri donsen. birlikte olmamizin bir yolu olmali.
Sevgilerimle, dunyan
Sevgili piremses
Esasen, beni kirdin bunu yuzune karsi vurmadim ama iyice ustume ciktin artik trip atma sirasi ben de,yinede seni seviyorum esen kal
Sevgilerimle, lüleburgazin s si
Sevgili bu mektubu okuyan arkadaslar,
suanda bir otobus koltugunda sevgilimin yanina gidiyorum. onu cok ozledim. birde yetmezmis gibi benim icin gece piknigi organize etmis. yarim saat sora sevgilime 1 saat sonra koftelere kavusacagim. nispet yapmiyorum ama darisi basiniza desem de boyle tatli olani herkese biraz zor. yinede piknige beklerim.:))
Sevgilerimle, optum bye.
Sevgili
ekşi den geldiyseniz beğenin lan!
Sevgilerimle,
Sevgili Eski Sevgilim
Esasen, sen benim ciğerimsin, canımsın, kıyamam ki sana ben be.Saçının bir teline Dünya'yı değişmem. Bendeki yerin hiçbir zaman değişmeyecek. Başkalarıyla evlenicez belki, belki bambaşka hayatlar kuracak, ve yine yüksek ihtimalle belki; hayatlarımız asla kesişmeyecek. Bu acı gerçeği, hayattan zevk alamama ihtimalini ve herşeyin bombok olması gerçeğini kabul ederek, senden asla vazgeçmemeyi tercih ediyorum.
Sevgilerimle, Ümitless
Sevgili 'bazı' kızlar
Esasen, sevgilisi olan erkeklere yavşamanızı hemcinsiniz olmama rağmen hiç bi zaman anlamıcam. ya siz kaşar mısınız gerizekalı mısınız bilmiyorum ama sevgilime göz koydukca beni ona daha çok aşık ediyorsunuz öpüşürken filan hırsla öpüşüyorum iştah geliyo yani ama yarattığınız o gerilim bok gibi. sanki arkadaş olacak erkek kalmadı benimkine kaldınız amk hepinizin kökünü kurutucam ama nihahah
Sevgilerimle, bi kıskanç
Sevgili erkeğim
Esasen, hamileymişim.6 haftalık. Çok şaşkınım. Sana söylesem evlenelim dersin diye korkuyorum, biliyorum baba olmayı istiyorsun her şeyden çok. Ama ben daha çok gencim anne olamam, bu sorumluluğu alamam. Söylemeden aldırırsam da duyarsan, naparım. Hayatım boyunca hiç bu kadar boka sarmamıştım.
Sevgilerimle, kafam çok karışık
Sevgili Eski Sevgili
Esasen, seni unutmak için şu an Dünya'nın en iyi niyetli ve en evlenilesi insanının hayatını mahvetmekteyim. Vebali bence senindir.
Sevgilerimle, Aptal
Sevgili Eski Sevgili
Esasen, artık seni düşünmek istemiyorum. Seni düşünerek ıskaladığım hayatımın artık eğlenceli tek bir yanı kalmadı. 2 yıl oldu amk. Yeter artık çık git hayatımdan. Facebook profiline girmediğim tek bir gün yok. Private twitter hesabını takip ettiğim fake kız isimli hesabımdan her girişimde kendimi daha da alçalmış hissediyorum. Bunun için ne yapabilrsin, bana nasıl yardımcı olabilirsin inan hiçbir fikrim yok. Çivi çiviyi nasıl söker, sökebilecek çivi nereden temin edilir, bu imkansız aşk nasıl unutulur, kafamda deli sorular.
Sevgilerimle, ABV
Sevgili Teknosa
Esasen, 1 koli usb ile iyi reklam yaptın. Stokta yokmuş falan. Eskiden de bu tür manipülasyonlar. Olmadı.
Sevgilerimle, Mashabled

bizi takip edin!

Esasen.com'u Paylas!

Son Yorumlar