Vazgectim

En cok Oylanan: Harika!

Sevgili Eski Sevgilim,
Esasen, öfkeliyim, sinirliyim,ebenize kayıcam ve bu baya uzun sürecek. Ama ulan nasıl yaptınız lan bunu bana?İçimdeki acıyı saklamam lazım, elim telefona gidip duruyor, birgün ya patlar da ebenizin içinde gezdiremezsem ne yaparım? İntikam alamazsam, nasıl hayatıma düzgün bir şekilde devam edebilirim ulan. Annem babam sana hayrandı lan aşifte. Allah senin belanı versin. Kanka denen o.ç, Allah senin bin belanı versin ulan. Gün yüzü göremeyin,evladınızla imtihan olun.
Sevgilerimle, 2015 sizin için bambaşka olacak
Sevgili Teknosa
Esasen, 1 koli usb ile iyi reklam yaptın. Stokta yokmuş falan. Eskiden de bu tür manipülasyonlar. Olmadı.
Sevgilerimle, Mashabled
Sevgili
Tatarin küçüğü geldiğine göre yakında kavusmalarini isteyen diğeri de gelir
Sevgilerimle, zaz
Sevgili kakam,
Seninle bir süre daha takılmayı düşünüyorum.
Sevgilerimle, Tuvalete Gitmeye Üşenen İnsan
Sevgili Esasenciler,
Esasen, az önce arkadaşımla konuşurken acı bir gerçeğin farkına vardım. Kendisinin romatizması var İstanbul da bildiğiniz üzere bu aralar epey yağışlı. Hmmffss benim bacaklarım çok fena ağrıyor diye devam eden yaşlı teyze tadındaki konuşmamızın ilerleyen safhalarında bir teyze değişmezi olarak eski günleri de yaad ettik. Ilkokuldan beri can arkadaşım Romatizmalı erkeklerin ilkokulda pantolonlarının içine içlik giydiğinden falan bahsetti. Sahi öyleydi. Dün gibi hatırlarım yanımdaki eleman ne zaman kalemini düşürse eğildiğinde beli açılır pantolonunun içinden ayıcıklı pijaması selam çakardı. Benim bu Romatizmalı da içine kalın tayt giyiyormuş. Şimdi düşündüm de bu ağzına sıçızladığımın ülkesinde kız olmak çok zor. Bizim mavi zikindirik yakası dantelli önlüklerimiz varken erkekler pantolon giyerdi. Lükse bak... Biz beyaz külotlu çoraptan başka bir şey giyemeyip soğukta ördek gibi götümüzü titretirken adamlar lahana gibi sarıp sarmalamışlar. Bir de o lanet önlüğün eteğinin tuvaletten sonra külotlu çorabın arasına sıkışması gibi bir olay vardı. Bir keresinde kızın biri yaz aylarında elinde çantası eteği çorabın beline sıkışmış kıçı kabak gibi meydanda tüm bahçeyi geçip servisine binmişti. Gülmekten altıma kaçırmamak için durduğum yere çökmüştüm. Zalımmışım biraz. İnsan olan gider söyler değil mi?
Sevgilerimle, Zalımey
Sevgili gelecekteki eşim,
Şu an paralel evrende 10 sene ötesinden yazıyorum ve geleceğimizi idare etme durumundan hiç memnun değilim.. Kırıştırdığın erkekleri görüyorum, hele o peşinde aptal aptal koştuğun çocuk, sahi, hala farkında değil misin seni takmadığı için bu kadar değerli gözüktüğünden? Bilmiyorum, kafam çok karışık, seni koynuma aldığımda o ergenler gelecek aklıma, nefesin sakallarıma çarptığında o veletlerin kokusunu hissedeceğim.. Sanırım daha fazla uzatmanın anlamı yok, ben boşanmak istiyorum..
Ayrılıklarımla..
Sevgili muhafazakarlar
Esasen, ahlaklıyız diyorsunuz ve kızla erkeğin aynı evde kalmasına karşı çıkıyor hatta sokakta sarılan erkek ve kıza nefretle bakıyorsunuz. Ancak Türkiye'nin başkentinin göbeğinde genelev olmasından rahatsız olmayıp, oraya en fazla siz gidiyorsunuz. Allah kul hakkı yiyeni sevmez deyip, hırsızlık yapanları aklamak için 40 takla atıyorsunuz. Fakirlerin halini anlayabilmek için oruç tutuyorsunuz ama fakirin karnını doyurmak yerine ultra lüks saray yaptıran herife koşulsuz bağlılık gösteriyorsunuz. Soma'da cinayete kurban giden madenciler için profil resminizi karartıyorsunuz ama gelin onlar için yaşam odası yapılsın destek verin dediğimizde oralı olmuyorsunuz. Namaz kılmayıp, Ramazan'da oruç tutmayana kötü gözle bakıp, Bakara suresiyle dalga geçene ses etmiyorsunuz. Sanırım muhafazakarlığınız parayı ve saltanatı muhafaza etme şeklinde boy gösteriyor.
Sevgilerimle, komünist
Sevgili yapımcılar
Esasen, friends fragmanını gerçek sandım. Sahte olduğunu anladıktan sonra keşke gerçek olsaydı dedim
Sevgilerimle, mna
Sevgili Lucas pero ve audre berlin isimleri düzgün yazdım mi bilmiyorum
Esasen, arkadaşlar noluyo yahu ikinci bir Kafka Milena vakası mi bu nedir yani bıktık arkadaş sürekli sevgili lucassss sevgili berlin sevgili bıdı bıdı sovgulerlimleeeeeee artık birleşin tanışın kurtulalım lanet olsun.
Sevgilerimle, aman tanrım didim
Sevgili okuzum
Esasen, iki gun ust uste ruyama geldin. madem terk ettin ruyalarimi da terket! canimi yakiyosun keske geri donsen. birlikte olmamizin bir yolu olmali.
Sevgilerimle, dunyan
Sevgili Romalılar
Cuma namazı San Pietro meydanında tüm cemaatin katılımıyla kılınacaktır. Abdestleri Trevei çeşmesinde alalım lütfen.
Sevgilerimle, Gaius Julius Caesar adına Titus Pullo
Sevgili Esasenciler
Esasen, küfretmeyin amk.
Sevgilerimle, Esasen.com

bizi takip edin!

Esasen.com'u Paylas!

Son Yorumlar