Vazgectim

En cok Oylanan: Haksızsın!

Sevgili Müslümanlar
Esasen, islamiyetten 20 yıl sonra bir peygamber daha gönderildi ancak gönderilen peygamber sahabe (o zamanın yandaşları) tarafından katledilerek, kendi çıkarları uğruna son dinin islamiyet olduğu ve bir daha asla başka bir peygamber gelmeyeceği yalanı ortaya atıldı. Daha sonra düzenli olarak peygamber gönderildi ama son din yalanından ötürü (ki bu insanoğlunun şeytan misali yaratıcısına attığı bir kazıktır.) tüm peygamberler alay konusu oldu ve inandırıcılığını yitirdi. Düşününce size de yüzbinlerce yıldır düzenli gelen peygamberlerin dünya devam ederken "son" yalanıyla artık gelmemesi mantıksız gelmeli size de. Üzgünüm.
Sevgilerimle, Bir Dost
Sevgili sevgilimm
Esasen, seni özlüyorum
Sevgilerimle, Sevgilin
Sevgili azra ve abis
Esasen, paramparçayi izlediğiniz icin malsiniz
Sevgilerimle, cani sıkılan kuzenler
Sevgili gunumuz gencleri
Esasen, hepimiz kizli erkekli orospu olduk yok facebook instagram swarm derken kimse elindekiyle yetinmiyo. hep bi daha guzeli yakisiklisi cabasi evlenemeyiz biz. ayriyetten dunyanin ve bu neslin amina koyayim. ne adam gibi kiz ne adam gibi erkek var piyasada. olelim biz amk.
Sevgilerimle, burjuva
Sevgili SSG
Esasen, bunu okuyosan topsun olm
Sevgilerimle, Ekşici
Sevgili erkekler
Esasen, hepiniz bencilsiniz
Sevgilerimle, kül
Sevgili patronum
Esasen, senin nanı sikmek istiyorum. Yılbaşında zam yok ne demek lan! Kurufasulyenin kilosu bile 10 TL olmuş amk!
Sevgilerimle, Köle Isaura
Sevgili kocamın eski karısı
Esasen, halen bukadar gerizekalıca ve umutsuzca kocamın peşinde koşuyor olman beni çok güldürüyor. sen kim ben kim amq git önce bi tipini düzelt biraz kilo ver entrikaların bize sökmez cicim öpüldün kib bye
Sevgilerimle, kocanın seni terk etmesine sebep olan bayan ;)
Sevgili hayatım
Esasen, uzun zamandır senden hoşnut değilim.sanırım yeni güne uyanmak istemiyorum.böyle olacağını ummamıstım.daha güzel seyleri hakettiğimi düşünüyordum.olmadı kısmet
Sevgilerimle, bu aralar bunalımlı biri
Sevgili
Esasen, Sitenizdeki her şeyin neden bu kadar büyük olduğunu çok merak ediyorum. Okuyucu için daha küçük simgeler ve yazılar olması daha iyi olacaktır.
Sevgilerimle, Euser.
Sevgili Kürt kimliğim
Esasen, artık horlanmaktan bıktım... Birlikte yaşayıp neden birbirimizi anlayamadık... Neden dilimizi yasakladilar.. Neden kendi dilimizde şarkılar söyledik diye aylarca hapis tutulduk? Bunların hiçbirini yaşamadım ama babam amcam annem ve diğerleri yaşadılar. Dün gibi hatırladığım şeyler bunun yanı sıra.. Dizildigimiz günler evin önüne... Kürtçe konuşmak yasak demişti biri. Ablam nenem türkçe bilmez ki demişti!.. Neden neden oldu bunlar.. Ne ara bu kadar dusmanlastik birbirimize... Neden nefret edildik.. Halbuki aynı şarkıyı söyleyip aynı Halayı cekmistik.. Aynı kaptan yiyip aynı derdi cekmistik... Neden böyle oldu.. Neden?
Yazdıklarım siyasi değildir sadece sitemdir... Sevgilerimle,
Sevgili yeter
Esasen, sana kesinlikle katılıyorum , siteyi ele geçirmişler resmen ne zaman açsam bunlar var
Sevgilerimle, wasdfghjklş

bizi takip edin!

Esasen.com'u Paylas!

Son Yorumlar