Vazgectim

En cok Oylanan: Saçmalamışsın!

Sevgili Eski Sevgilim,
Esasen, abinle geçen hafta tinder muhabbeti yaptık. Barzo abin tinder'da kasımpatı fotoğrafıyla kız avlıyor. Tinder'da senin profil fotonla abinle küçük sohbetler yapmak, barzo abini kudurtmak için yeterli olacak. Bunu ilk mi yapsam sonra mı yapsam karar veremedim.
Sevgilerimle,
Sevgili kahpe çıkartmaları
Esasen, ananız yanımda
Sevgilerimle,
Sevgili okuzum
Esasen, iki gun ust uste ruyama geldin. madem terk ettin ruyalarimi da terket! canimi yakiyosun keske geri donsen. birlikte olmamizin bir yolu olmali.
Sevgilerimle, dunyan
Sevgili Esasenciler
Esasen, küfretmeyin amk.
Sevgilerimle, Esasen.com
Sevgili kakam,
Seninle bir süre daha takılmayı düşünüyorum.
Sevgilerimle, Tuvalete Gitmeye Üşenen İnsan
Sevgili esasen kullanıcıları
Saçmalamışsını seçerken hiçmi vicdanınız sızlamıyor
Sevgilerimle, f
Sevgili sarı civcivim ceren knkm
İyiki doğdun iyiki tanımışım çınarın bad görlü😀😀seviyorum seni
Sevgilerimle, şileli kankan
Sevgili pilot
Esasen, kilot sensin ben de gotune gireyim
Sevgilerimle, gote girici
Sevgili Acun,
Esasen, Adriana Lima adı doğruysa, yetenek sensin.
Sevgilerimle, Biri
Sevgili Hükümet,
Esasen, zorunlu Osmanlıca eğitimi ile ülkenin ana kodlarına giriş yapmak bulunmaktasınız. Yıllardır en popüler muhafazakar zırvalarından olan "dilimizi değiştirdi, insanlar bir günde cahil kaldı" temalı kabız düşünce ile hazırlanmış, diğer tüm işleriniz gibi hazırlıksız, plansız ve tepeden dayatma şeklinde inmiş bir iştir. Söyleyecek çok söz var ama şu an malum, rüzgar sizin arkanızdan esiyor. Hem hakkaniyetsizliğinizle inandığınızı iddia ettiğiniz "Allah" katında, hem toplumun bir bölümünü uyguladığınız yoğun devlet mobbing'inin birgün size patlaması anlamında,hem de plansızlığınız ve zafer sarhoşluğunuz anlamında, olası bir son size bekliyor.Biz de bekliyoruz. Sayenizde sabrı öğrendik. Herşey çok değişecek. Göreceksiniz...
Sevgilerimle, Bir Realist
Esasen,
Esasen çok üzgünüm. hebele. hübele. tabii bir de lagamagaşuga. aynı zamanda tirolala tiro mirolala miro habilube gippu gippi sedretu yeppi demeden geçemeyeceğim. lalala. aşşaşa. bir de natalya var ya sebekeme hubbeka. tabii binaenaleyh gasder kılo keşkeşe. bir de o zaftuy mela eşmege. hakkele takkele hubbesana mubbele. maka maka. seke seke. meke meke. kes köse.
Sevgilerimle, moko.
Sevgili Eski Sevgilim
Esasen, sen benim ciğerimsin, canımsın, kıyamam ki sana ben be.Saçının bir teline Dünya'yı değişmem. Bendeki yerin hiçbir zaman değişmeyecek. Başkalarıyla evlenicez belki, belki bambaşka hayatlar kuracak, ve yine yüksek ihtimalle belki; hayatlarımız asla kesişmeyecek. Bu acı gerçeği, hayattan zevk alamama ihtimalini ve herşeyin bombok olması gerçeğini kabul ederek, senden asla vazgeçmemeyi tercih ediyorum.
Sevgilerimle, Ümitless

bizi takip edin!

Esasen.com'u Paylas!

Son Yorumlar