Vazgectim

En cok Oylanan: Saçmalamışsın!

Sevgili
Esasen, liseli kız ayağı koklamak istiyorum
Sevgilerimle,
Sevgili berkin elvan
Esasen, rahat uyu tek kaşların efendisi rahat uyu sodom rahat uyu gomore.. hahahahaha
Sevgilerimle, big brother
Sevgili Müslümanlar
Esasen, islamiyetten 20 yıl sonra bir peygamber daha gönderildi ancak gönderilen peygamber sahabe (o zamanın yandaşları) tarafından katledilerek, kendi çıkarları uğruna son dinin islamiyet olduğu ve bir daha asla başka bir peygamber gelmeyeceği yalanı ortaya atıldı. Daha sonra düzenli olarak peygamber gönderildi ama son din yalanından ötürü (ki bu insanoğlunun şeytan misali yaratıcısına attığı bir kazıktır.) tüm peygamberler alay konusu oldu ve inandırıcılığını yitirdi. Düşününce size de yüzbinlerce yıldır düzenli gelen peygamberlerin dünya devam ederken "son" yalanıyla artık gelmemesi mantıksız gelmeli size de. Üzgünüm.
Sevgilerimle, Bir Dost
Sevgili Müslümanlar
Esasen, Hz. Adem ilk peygamber ve ilk insan ise; karanlık çağ, ateşin bulunması, yontma taş devri gibi arkeolojik saptamaların sebebi nedir? Sorunun cevabını gerçekten bildiğinizde artık atesit olacaksınız. Üzgünüm.
Sevgilerimle, Bir Dost
Sevgili İnsanlık
Esasen, buradaki mektupları tamamen irrasyonel şekilde oylamayı çok seviyorum..
Sevgilerimle, dötüm
Sevgili Saçmalamışsın butonuna basan arkadaşlar
Esasen, sizden hiç hoşlanmıyorum. Ona basarak insanın duygularını incitiyosunuz. Yapmayın, etmeyin.
Sevgilerimle, ÜzülenKız
Sevgili Arkadaşım
Bir zamanlar en yakın arkadaşım olup da artık yüzünü bile görmek istemediğim kişi nasıl oluyorsun anlamıyorum. Bir zamanlar bana '' Biz hiç ayrılmayalım. Liseye de geçsek hiçbirbirimizden kopmayalım. '' demişti ama bir kaç gün sonra yazılıda beni geçtin diye '' Ha ha seni geçtim. Seni geçtim. '' demişti. Bu benim sinirime gitti. Tabi bende mal gibi aşalandım diye susup kalmadım. Ben de ona '' Sen böyle konuşacağına ilk iki yazılıya bak '' dedim. Çünkü ilk iki yazılıda ben onu geçtim , üçüncüde o beni geçmişti.
Sevgilerimle,
Sevgili Kemal Kılıçdaroğulu,
Esasen, seni anlamakta güçlük çekiyorum. Vakti zamanında çok küçükken, sınıf başkanlığı yarışını kaybetmiştim. 1 hafta okula gidemedim. Sıralı başarısızlıklar sonrasında hala orada durabilme motivasyonunu nereden sağladığını gerçekten çok merak ediyorum
Sevgilerimle, Ex Chp'li
Sevgili Acun
Esasen, Kaç lira lan bir Adriana Lima??
Sevgilerimle, Zilli İbo
Sevgili RTE
Esasen, Atatürk'ün yapamadığı en büyük şeyi sen yaptın, toplumda kalıcı bir değişiklik sağladın. Öyle k, toplum yıllar sonra kendisini olduğu gibi kabul eden bu algının değişmesini asla istemeyecek. Kısıtlamalardan, dayatmalardan geriye dönüş doğanın kuralıdır. Artan özgürlüklerden geriye dönüş ise fıtrata aykırıdır. Kimse bizi daha az özgürleştir demeyecektir bundan sonra.
Sevgilerimle, Vatandaş 2.0
Sevgili Recep Tayyip Erdoğan
Esasen, seni özlemişim. Şu an Askon genel kurulu'nu izliyorum. Sen olmayınca dava sıkıntıya giriyor. Motivasyon gidiyor. Çok çık böyle ekranlara, tazele duygularımızı
Sevgilerimle, Ak
99999999999999999999999000000000000000000000000000000
Esasen,
Sevgilerimle,

bizi takip edin!

Esasen.com'u Paylas!

Son Yorumlar